237200

EasySteamPlus kombiahi 6 GN 1/1, elekter

Auru-konvektsioonahi, millel on kõrglahutusega puuteekraaniga juhtpaneel (30 keeles) ja spetsiaalne aurugeneraator, tagab pideva värske auru varustuse.
Niiskuse juhtimine lambda-anduri abil, mis tagab ühtlased küpsetustulemused olenemata toidu kogusest. Toidust eralduv üleliigne niiskus eemaldatakse kuumaõhu tsüklitega.
Ühtlane küpsetamine garanteeritud: värsket õhku puhutakse ahju väljastpoolt, pärast eelsoojendamist imetakse õhk kahefunktsioonilise ventilaatori kaudu ahjukambrisse, tagades seeläbi ühtlase küpsetusprotsessi. Käsitsi vee lisamine niiskustaseme suurendamiseks ahjukambris.
Sisseehitatud automaatne puhastussüsteem nelja automaatse eelseadistatud tsükliga.
Säästlike puhastusfunktsioonide abil saab hoida kokku energiat (jätta vahele kuivatusfunktsiooni), vett (vähendada veekulu) ja loputusvahendit (jätta vahele loputusvahendi kasutamise). Kolm küpsetusrežiimi: Manuaalne (küpsetusprotsessi, temperatuuri ja aja juhtimine ning lisafunktsioonid); automaatne (toidugrupi ja tüübi valimine + 3 eritsüklit – madalal temperatuuril küpsetamine, regenereerimine ja kergitamine); programmid (võimalik salvestada kuni 1000 küpsetusprogrammi).  Retsepte saab salvestada USB-mäluseadmele, et kasutada neid teistes ahjudes. Automaatne eelsoojendus ja eeljahutus. Poolvõimsuse, poolkiiruse ja pulseeriva ventilatsiooni (temp. hoidmine) juhtimine. Sondtermomeeter kuue temperatuurianduriga (madalaim juhib küpsetusprotsessi). Topeltklaasiga küljele avanev uks püsib väljast jahedana ning sisaldab tilganõu kondensatsioonivee kogumiseks, mis hoiab põranda kuivana. Halogeenvalgustus ahjukambris. Külje- ja tagapaneelid ning sisepinnad on valmistatud AISI 304 roostevabast terasest. Kaasas üks 1/1GN kandikuriiul 65 mm sammuga.

– 120 eelprogrammeeritud programmi ja 1000 mälupesa

– Erinevaid küpsetusfaase saab ühe programmi juurde salvestada 16 tk.

– Konvektsioon (25°C-300°c)

– Auru program (100 °C)

-Madalatemperatuuriline aur/Kombi küpsetusprogramm/Ülessoojendamise programm

-Täiuslik HD puutetundlik ekraan

– Aurugeneraatori boileri automaatne tühjendamine ja automaatne katlakivi diagnoosimise süsteem

– air-o-clean: 4 erinevat täisautomaatset puhastusprogrammi ahjukambri puhastamiseks, võimalus kasutada ka poolautomaatset pesuprogrammi

Gabariidi 898 x 915 x 808 mm

Siinid ahjuga komplektis, integreeritud sissekeritav käsidušš

Kaal 132 kg

 

7,969 Hind ei sisalda käibemaksu.

Tootekood

237200

Tootenimi

EasySteamPlus kombiahi 6 GN 1/1, elekter

Mõõdud

898 x 915 x 808 mm

Tootlikkus

Tehniline informatsioon

Elekter 3F 400V 10.1 kW

Dokumendid