ELEKTRILINE KONVEKTSIOONAHI 10 GN 2/1 LW

8,899 Hind ei sisalda käibemaksu

Electrolux air-o-convect ühendab traditsioonilise toiduvalmistamise tipptehnoloogiaga, tänu sellele suudame täita kaasaegsete suurköökide loovusele ja töökeskkonnale esitatavad nõudmised.

Air-o-convect sari sisaldab erinevaid ahju mudeleid, milledes on kõrgetasemeline automaatika ja lai valik lisatarvikuid. Air-o-convect konvektsioonahjud otsese aurugeneraatoriga on planeeritud selliselt, et nad sobivad ideaalselt küpseta ja jahuta kontseptsiooni rakendamiseks air-o-chill kiirjahutus/külmutus kappidega. See võimaldab parima võimaliku koosluse loomise, vastamaks suurköögis valmistatavatele toitudele ja kokkade eelistustele.
Air-O-Convect konvektsioonahjust teeb erilise selle puhastamise lihtsus. Ahjul on neli täisautomaatset pesuprogrammi! Tänu sellele, et ahju pesu õnnestub vaid nupulevajutusega, on kasutaja töö palju kergem. Air-o-Clean pesuprogrammid sisaldavad neli erinevat programmi: „õrnast“ kuni „eriti tugevani“. Pesuprogrammide pikkused on 35-110 minutit ja kasutaja võib päeva lõpetuseks vajutada nupule ja minna koju – Air-o-Clean lõpetab töö iseseisvalt. Pesuprogrammid on ökonoomsed ja väga turvalised- võimaliku rikke korral (näiteks elektrikatkestus) loputab air-o-clean automaatselt kohe pärast elektrivarustuse taastumist ahjukambri puhta veega. Sellega garanteeritakse ahjukambrist pesuainejääkide eemaldamine.
Funktsioonid
– Konvektsioon 25- 300 ºC
– Automaatne niisutus, 11 erinevat taset pruunistamisest aurutamiseni (ka 90º niiskus):
– Manuaalne niisutus vastavalt kasutaja soovidele
– kahe faasiga küpsetamine, võimalik ühendada erinevaid programme.
– air-o-convect ahjudes saab toitu valmistada kas kontrollides küpsetusaega või siis toote sisetemperatuuri (ühepunktilise sisetermomeetriga).
– Väga selge ja lihtsalt kasutatav juhtpaneel, selged sümbolid ja digitaalne näit.
– Digitaalne taimer 0-8 tundi või pidev.
– Alarmid ja hoiatustuled kasutuspaneelis
– Näidul kuvatakse korraga soovitud ja tegelik temperatuur
– Elektrooniliselt juhitav ventilatsiooniklapp liigse niiskuse eemaldamiseks ahjukambrist.
– Kiire ahjukambri jahutamisprogramm
– Ventilaatori kiirused: full & HOLD (pulseeriv õhu liikumine ahjukambris küpsetamiseks ja madalal temperatuuril suurte lihatükkide valmistamiseks). “”HOLD”” sobib ideaalselt ka toidu soojas hoidmiseks pärast küpsetusprotsessi lõppemist ning suurte lihatükkide madalal temperatuuril küpsetamiseks- väldib toote liigset kuivamist ja vähendab kaalukadu.
-HACCP kontroll standardina: võimaldab küpsetusprogrammide salvestamist H.A.C.C.P. standardile (Hazard Analysis and Critical Control Points) vastavalt.
– Valmidus välise energiasäästusüsteemiga ühendamiseks

Puhastamine
– air-o-clean: 4 erinevat täisautomaatset pesuprogrammi, sõltuvalt ahjukambri määrdumisastmest. Pesuprogrammid on kõikidel selle seeria ahjudel standardvarustuses. Automaatsete programmidele lisaks on võimalik kasutada ka poolautomaatset programmi.

Tootlikkus
– air-o-flow: kahetoimelise ventilaatori abil imetakse värsket õhku väljastpoolt ahjukambrit (PATENTEERITUD). Õhk eelsoojendatakse ja surutakse ahjukambrisse ahju tagaosast. Selliselt garanteeritakse ühtlane temperatuur kogu küpsetusprotsessi ajal
– Ühe punkti torketermomeeter.

Konstruktsioon
– Ahi on valmistatud 304 roostevabast terasest, kamber ilma nähtavate keevisliidesteta.
– Ahjusiinid on roostevabast traadist (20 GN ahjudel C-profiil) ja täiesti turvalised, kuna üleval ja all paiknevad nõu toed väldivad poolenisti välja tõmmatud GN-i kukkumise.
– Ahju jalgade kõrguse reguleerimine.
– Topeltklaasiga varustatud uksel on tilganõu, mis kogub ukseklaasilt võimaliku kondenseerunud niiskuse. Ust avades on seda võimalik fikseerida nelja erinevasse asendisse, millega hõlbustatakse ahju täitmist ja tühjendamist. Topeltavamise süsteem laseb ahjust auru välja enne ukse täielikku avanemist.
– Ahjukamber on varustatud halogeenvalgustusega.
– IPX5 pritsmekaitse tase.

Keskkonnasõbralik
– Vähemalt 95 % tootest on taaskasutatav
– Tänu air-o-clean pesuprogrammidele on ahjul väike vee, pesu- ja loputusaine kulu, tagades samas suurepärase pesutulemuse.
– Kõik programmid on loodud selliselt, et kasutataks võimalikult vähe energiat, tagades siiski toiduvalmistamise kõrge kvaliteedi.

Loe edasi
Kategooriad: , ,

Soovid tootest rohkem teada saada? Saada meile oma küsimused!