KUTTER/VIILUTAJA 5.5L REG.KIIR-200-240/1

2,340 Hind ei sisalda käibemaksu

3 ühes seade: kutter, emulgaator ja viilutaja, võimaldab viilutada, riivida, segada ja peenestada sekunditega. Kerge muuta köögiviljade viilutajast kutteriks ja seda ilma tööriistadeta.

Kõik toiduga kokkupuutes olevad osad on eemaldatavad, lahtivõetavad ja nõudepesumasinas pestavad. Kallutusmehanism võimaldad seadet kallutada 20° võrra, hõlbustamaks laadimist ja viilutatud toodete väljutamist köögiviljatükeldajaga töötamisel.
Universaalne köögiviljatükeldaja võimaldab teha üle 80 erineva lõiketüübi. Pikkade köögiviljade sööteava on 60 mm diameetriga, integreeritud suure 3/4 kuu kujulise sööteavaga roostevabast terasest sööturisse (215cm²).
Kasutajasõbralikku roostevabast terasest survesööturit on mugav kasutada, parem surve kontroll, väiksem koormus õlgadele ja kätele, nii parema- kui ka vasakukäelistele. Suur väljutusava (kuni 20cm) GN nõudele. Automaatne start/stopp funktsioon peatab masina survesööturi tõstmisel ja taaskäivitab langetamisel.
Kutter segaja on varustatud 5,5 l nõuga, millel on unikaalne kuju võimaldamaks suurte või ka väikeste toidukoguste kvaliteetset segamist. Unikaalne kõrge tsentertoru võimaldab segamisel kasutada lausa 75% anuma nominaalsest mahutavusest. Läbipaistev kaas segamise kontrollimiseks ja tooraine lisamiseks ilma seadet peatamata. Hingedega, avamisel jääb avatuks. Mugav segatava toote kvaliteeti kontrollida. Ergonoomiline ja kergelt eemaldatav kaabits on valmistatud tugevast komposiitmaterjalist. Mikrohammastega lõiketerad on valmistatud 420 AISI roostevabast terasest. Mitmed turvasüsteemid tagavad selle, et seadet on võimalik käivitada ainult siis, kui kaas ja kõik muud osad on kindlalt paigaldatud. Tööstuslik asünkroonmootor on mõeldud pikaajaliseks tööks ja tagab seadmele pika eluea. Sile veekindel juhtpaneel sisse/välja, pulss ja kiiruse reguleerimise nuppudega 300-3700 rpm.

Loe edasi

Soovid tootest rohkem teada saada? Saada meile oma küsimused!