Casta

Casta – see on kvaliteet ja usaldusväärsus

Casta seadmed on ainulaadsed, sest iga seade on spetsiaalselt projekteeritud ja sobitatud kindlasse kööki, olgu see väike eksklusiivne või suur restoraniköök, hotelliketid, sööklad või kiirtoidurestoranid.

Osalemine rahvusvahelistel messidel võimaldab vallutada ettevõttel uusi turge ja pidevalt täiendada ning uuendada profiköökide mudeleid ja kasutatavaid tehnoloogiaid.

 

Hiina gaasiwokid

Valmistatud  AISI 304 18/10 roostevabast terasest, tugevdatud tööpind 2,5 mm paksusest roostevabast terasest, reguleeritavad jalad. Pliit valmistatakse just teile sobivate mõõtudega. Sinna juurde saate valida erineva võimsusega põletid (C KW 9,5 – T KW 14,0 – S KW 21,0) ja  sobiva põletite paigutuse. Seadmed on varustatud võimsate, hiinapäraste põletitega: vertikaalne leek soojendab panni ühtlaselt, mis võimaldab kiiret toiduvalistamist. Elektrooniline leegi hoidja, reguleeritav leek, 2 taset kW 23,0 – KW 18,0.

Võimalus lisada veekraan ja äravool. Põletite all pannid mustuse kogumiseks. Põletite eemaldamine hõlbustab puhastamist ja hooldust.

Küsi hinnapakkumist!