Suurköökide projekteerimine

Seadmete müügi  lahutamatu osa on projekteerimine.

Enne köögi ehitamist ja seadmete ostu on vaja koostada teie vajadusi ja võimalusi arvestav köögi tehnoloogiline projekt.

Meie pikaajalised projekteerimskogemused ja head programmid võimaldavad kiiresti ja asjatundlikult arvestada toitlustuskoha eripära, disaini, menüü ja istekohtade ning teenindajate arvuga.

Projekteerime vajalikud elektri-, vee ja kanalisatsiooniühendused ning  arvestame tervisekaitse nõuetega.

Meie eesmärk on sinuga tihedalt koostööd teha, et luua sinu vajadustele vastav köök. Olgu su ettevõte suur restoran, hubane kohvik või kiirtoidukoht, me aitame sul luua köögi, mis on efektiivne, funktsionaalne ja vastupidav. Me kuulame sinu ideid ja nõuandeid, nii et sa saad köögi, mis vastab täpselt sinu ootustele ja äri vajadustele.

Ära karda küsida meilt nõu või abi. Me oleme siin, et aidata sind igal sammul, olgu see siis köögi üldplaani loomine, seadmete valimine või nende paigaldamine ja hooldamine. Meie eksperdid on pühendunud sinu vajaduste täitmisele, tagades, et sinu köök on mitte ainult funktsionaalne, vaid ka esteetiliselt meeldiv ja vastab kõigile tervise- ja ohutusnõuetele. Meie kõrgeima kvaliteediga teenuste ja toodetega saame aidata sinu äri kasvada ja õitseda.