ELEKTRILINE KONVEKTSIOONAHI (TOUCH) 20GN1/1LW

21,914.86
(Sisaldab käibemaksu 3,951.86)

Air-o-convect Touchline 20 GN 1/1 elektriline konvektsioonahi omab kõiki konvektsioonahju omadusi ja aur genereeritakse ahjukambris, lisamaks ja hoidmaks niiskust, mis kõik kokku tagavad kõrge küpsetustulemuse ning ühtlase kvaliteedi erinevate küpsetusprogrammidega.

Küpsetustsüklitest on ahjul konvektsioonküpsetamine kuuma õhuga (25°C-300°C) ja 11 automaatset niiskustaset, kuivast ahjukambrist kuni kõrge aurusisalduseni. Ahi on programmeeritav ning sinna saab salvestada enda retsepte, lisaks automaatne eelsoojendamine, hoidmise funktsioon ja automaatne ning väga kiire ahjukambri jahutamine. Valmistatud üleni AISI 304 roostevabast terasest, liitekohtadeta hügieeniline ahjukamber, millel on ümardatud sisenurgad. Kahekihiline termoklaasidega uks omab avatud raami konstruktsiooni, tänu millele püsib ukse välisosa jahedana. IPX5 veepritse kaitse sertifikaat. USB ühendus retseptide kopeerimiseks, toiduturvalisuse (HACCP) andmete salvestamiseks ja tarkvara uuendamiseks tavalise USB mälupulgaga.
Air-o-clean™ automaatne ja täielikult integreeritud pesusüsteem, millel on ka nn. “”Green”” omadused, mis võimaldavad kokku hoida energiat, vett ja loputusainet.

Loe edasi
Mõõdud (LxSxK), mm

993x957x1795

Elektriühendus, kW/V/Hz/A

34,5/ 380-400/ 50

Tellimisel

Soovid tootest rohkem teada saada? Saada meile oma küsimused!