Köögiviljatükeldaja TRS – 2 kiirust – 750W

2,522.96
(Sisaldab käibemaksu 454.96)

Universaalne köögiviljade tükeldaja on võimeline tänu rohkem kui 40 erinevale pesumasinas pestava roostevabast terasest valmistatud terale sooritama rohkem kui 80 erinevat lõikamist ja tükeldamist.

Toiduga kokku puutuvad osad – roostevabast terasest tõukur, söötepunker ja lõikekamber – on ilma tööriistadeta
eemaldatavad ja mugavalt nõudepesumasinas pestavad. Kompaktne ja ergonoomiline disain ja kasutajasõbralik käepide (parema- ja vasakukäelise kasutaja jaoks mõeldud, parema survekontrolliga, väiksema koormusega kätele ja õlale).
Kallutatud alus (20°) hõlbustab tooraine söötmise ja väljutamise toiminguid. Pikkade köögiviljade söötur (60 mm läbimõõduga) on integreeritud roostevabast terasest laia 3/4 kuu kujulisse sööturisse (215 cm²). Asünkroonne tööstuslik mootor suure koormusega tööks ja seadme pikemaks elueaks. GNkonteinerite kõrge täitmistsoon (kuni 20 cm). Pulseeriv juhtimine täpseks viilutamiseks. Automaatne käivitamise/seiskamise funktsioon peatab masina kuitõukurit tõstetakse ja langetamisel käivitab automaatselt uuesti. Veekindel (IP55) juhtpaneel ja alumiiniumsulamist mootori korpus on täielikult suletud, et seadet täielikult kaitsta tugevate veejugade eest.

Loe edasi
Elektriühendus, kW/V/Hz/A

0,75/ 380-440/50

Mõõdud (LxSxK), mm

252x500x515

Tellimisel

Soovid tootest rohkem teada saada? Saada meile oma küsimused!